Haberler
Yönetim
Merkez Yönetim Kurulu
Parti Meclisi
Yüksek Disiplin Kur.
Parti Tarihi
Parti Tüzüğü
İletişim
 
Son 10 günün haberleri
 • 10 Ekim 2015 Cumartesi
 • 09 Ekim 2015 Cuma
 • 08 Ekim 2015 Perşembe
 • 07 Ekim 2015 Çarşamba
 • 06 Ekim 2015 Salı
 • 05 Ekim 2015 Pazartesi
 • 04 Ekim 2015 Pazar
 • 03 Ekim 2015 Cumartesi
 • 02 Ekim 2015 Cuma
 • 01 Ekim 2015 Perşembe

 
Gaziantep'te Başkan Adayları, Oylarını Kullanıp Sonuçları Beklemeye Başladı
Gaziantep'te Başkan Adayları, Oylarını Kullanıp Sonuçları Beklemeye Başladı

 
Gaziantep Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adayları, Oylarını Kullanarak Sandık Sonuçlarını Beklemeye Başladı.
 

Gaziantep büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları, oylarını kullanarak sandık sonuçlarını beklemeye başladı.

Yaklaşık 2 aydır yoğun bir şekilde seçim propagandası yapan adaylar, oylarını kullandıktan sonra sandıktan çıkacak sonuçları beklemeye başladı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Asım Güzelbey ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adayı Mehmet Yıldırım, oylarını Sarıgüllük Mahallesi'ndeki Adnan A.Ş. İlköğretim Okulu'nda, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adayı Mustafa Yılmaz ise Gaziantep Lisesi'nde kullandı.

Eşi Derya Güzelbey ve çocukları ile oyunu kullanacağı Adnan A.Ş. İlköğretim Okulu'na gelen Asım Güzelbey, AK Parti İl Başkanı Ökkeş Eruslu ile oyunu kullanacağı 1271 No'lu sandığa giderek işlemlerini yaptırdı.

Oylarını kullanan Güzelbey, daha sonra aynı okulda sandığa giden Eruslu'nun oy kullanmasını bekledi. Eruslu'nun oy kullanacağı salonda sırada beklemesi dikkat çekti. Eruslu, seçimlere katılımın yüksek olduğunu gözlediğini ve bunun memnuniyet verici olduğunu kaydetti.

MHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım da aynı okulda oy kullandı. CHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yılmaz ise CHP İl Başkanı Hasan Öztürkmen ile geldiği Gaziantep Lisesi'nde oyunu kullandı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin ve AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu oylarını Ali Küncülü İlköğretim Okulu'nda kullanırken, AK Parti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise oyunu İbrahimli'deki Hayri Akınal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kullandı. (CİHAN) (CHA)


29.03.2009 14:30
 
Haber Resimleri
Gaziantep'te Başkan Adayları, Oylarını Kullanıp Sonuçları Beklemeye Başladı Gaziantep'te Başkan Adayları, Oylarını Kullanıp Sonuçları Beklemeye Başladı Gaziantep'te Başkan Adayları, Oylarını Kullanıp Sonuçları Beklemeye Başladı
 
Güncel Haber Başlıkları

    

 
CHPHaber.Com - Cumhuriyet Halk Partisi ile ilgili haberleri takip edip kullanıma sunan bir haber portalıdır.
Sitemizin Cumhuriyet Halk Partisi ile herhangi bir kurumsal ilişkisi bulunmamaktadır.